2016-10-01 21:35

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik ds. Sprzedaży Systemów EnterpriseWarszawa

Realizowane zadania:

  • Sprzedaż systemu obiegu dokumentów do sektora publicznego i korporacji
  • Budowa pozycji marketingowej dostawcy rozwiązań w segmencie public i enterprise
  • Aktywny udział w budowie marketingowej polityki dla systemu klasy workflow
  • Tworzenie ofert przetargowych

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów z sektora Public i Enterprise
  • Doświadczenie w oferowaniu produktów i usług dotyczących elektronicznego obiegu dokumentów - worflow (mile widziane produkty oparte na rozwiązaniach Documentum lub/i FileNet)
  • Duże doświadczenie w tworzeniu ofert sprzedażowych
  • Duże doświadczenie w tworzeniu umów sprzedażowych (przy wsparciu działu prawnego)
  • Doświadczenie w budowie marketingowej pozycji produktów Workflow klasy Enterprise dla rynków korporacyjnych i sektora publicznego
  • Doświadczenie w skutecznej sprzedaży dedykowanych rozwiązań jak i systemów z "półki"
  • Dobra znajomość ustawy o zamówieniach publicznych.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy, telefon firmowy, laptop