2016-10-08 21:46

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania finansowe dla biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - Laravel, Symfony, ZendWarszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie zaawansowanego systemu back-endowego do poziomu API
  • udoskonalanie rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
  • praca z dokumentami analitycznymi
  • praca z dokumentacją techniczną
  • opracowywanie dokumentacji oprogramowania, wg standardu PHPDoc

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5.4+ (OOP)
  • znajomość jednego z frameworków (Laravel, Symfony2, Zend2)
  • znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności PostgreSQL)
  • znajomość wzorców projektowych
  • zdolność do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy:

  • niewymagany dress-code
  • brak korporacyjnego reżimu
  • pracę nad najwyższej jakości i aktualnym technologicznie kodem
  • dużo niestandardowych problemów do rozwiązania
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Wyślij CV