2016-10-02 09:21

Dla naszego Klienta, lidera świadczącego profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych czolowych firm z sektora finansowego, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Front-EndUrsynów

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe, techniczne, wskazane informatyczne (mile widziani zarówno absolwenci jak i studenci ostatniego roku studiów informatycznych)
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Znajomości technologii internetowych:
    • HTML5
    • CSS3
    • JavaScript
    • Ajax
    • jQuery
  • Znajomości idei frameworka AngularJS
  • Umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN, Git, Geritt)
  • Zdolności analitycznych
  • Odpowiedzialności, sumienności i dokładności

Proponujemy:

  • Udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole w oparciu o umowę o pracę
  • Wzrost kompetencji w zakresie najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków obcych
  • Możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: Biegowej, Piłki nożnej, Fotograficznej, Programistycznej i Rowerowej
  • Owocowe czwartki

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
    • dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
    • zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych.
    • SQL oraz zagadnień bazodanowych
    • języków PHP, JAVA
  • Doświadczenie lub znajomość metodyki Agile / Scrum
Wyślij CV