2016-10-03 12:30

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi księgowe i biznesowe, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator - Windows Server & Active DirectoryToruń

Opis stanowiska:

  • nadzór nad infrastrukturą opartą na rozwiązaniach Microsoft,
  • monitorowanie i analiza wydajności systemów,
  • rozwiązywanie incydentów i problemów,

Wymagania:

  • doświadczenie praktyczne w zarządzaniu Windows Server,
  • znajomość technologii klastrowych (MS Clusters),
  • znajomość rozwiązań sprzętowych (m.in. HP, Dell),
  • dobra ogólna znajomość zagadnień IT:
    • zagadnienia sieciowe,
    • pisanie skryptów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość Active Directory,
  • umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej,
  • zdolności analityczne.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę na pełny etat.