Dla Szwedzkiej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Fullstack Developer (C# .NET + Angular) 8000 - 14500 PLN Toruń

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie sklepu internetowego będącego nakładką na aktualną stronę www firmy (pierwsze miesiące pracy)
  • Uczestnictwo w całkowicie nowym projekcie: stworzenie platformy dla Klientów firmy, za pomocą której będą mieli możliwość samodzielnie zaprojektować pożądane produkty (start przewidziany na drugie półrocze 2019)

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty
  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Dobra znajomość C#.NET
  • Znajomość Frameworka Angular 6
  • Znajomość CSS 3 oraz HTML5

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B z płatnym urlopem lub Umowa o pracę)
  • Praca w biurze (w godzinach 8-16)
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy (np. Lenovo P51)
  • Do 3 monitorów
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Funkcjonalna kuchnia wraz z ekspresem do kawy
  • Prysznice
  • Pełna opieka medyczna
  • Możliwość karty Multisport
  • Szkolenia zewnętrzne wedle potrzeb pracowniczych