Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży farmaceutycznej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Informacji Zarządczej Toruń

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w pozyskaniu wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów systemu informacji zarządczej
  • Prowadzenie analiz w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemu. Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej Hurtowni Danych
  • Udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu oraz ich dokumentowanie
  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania informacji zarządczej
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego przede wszystkim podczas tworzenia kodu oraz testowania oprogramowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu systemów informatycznych
  • Doświadczenia w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym
  • Wysoko rozwiniętej umiejętności komunikacji i umiejętności pracy w grupie
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Myślenia obiektowego i podstawowych umiejętności programowania oraz wiedza z projektowania baz danych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Gotowości do poszerzania swojej wiedzy

Proponujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in.: Luxmed, Multisport.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi analitycznych np: OLAP, data mining