2017-03-20 13:35

Dla naszego Klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik projektuRzeszów

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami informatycznym oprogramowania klasy ERP w przedsiębiorstwach oraz uczelniach wyższych,
  • Zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu,
  • Nadzór nad realizacją projektu oraz kontrola jakości wykonywanych prac,
  • Bieżące raportowanie stanu realizacji projektu,
  • Zarządzanie zmianami w projekcie,
  • Koordynacja prac zespołu i podwykonawców,
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT,
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • Dobrze rozwinięta cecha planowania, organizacji i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Zdolność do ścisłej współpracy z głównymi zainteresowanymi stronami biznesu,
  • Możliwość podróżowania.

Firma oferuje:

  • Możliwość prowadzenia złożonych projektów IT,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy branżowej oraz organizacyjnej.
Wyślij CV