2016-10-05 15:43

Dla naszego Klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy Administrator SystemówRzeszów/Tajęcina

Zadania:

  • administrowanie systemami produkcyjnymi i testowymi (OS, bazy danych, hardware)
  • monitorowanie i raportowanie wydajności systemów serwerowych
  • diagnozowanie awarii zgodnie z procesem zarządzania incydentem
  • przygotowywanie, testowanie i wprowadzanie zmian w komponentach systemów (CI) zgodnie z procesem zarządzania zmianą
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla wdrożonych rozwiązań
  • przygotowywanie i wdrażanie środowisk testowych i przedprodukcyjnych przy zachowaniu zgodności ze środowiskami produkcyjnymi
  • aktywna współpraca z pracownikami innych działów

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe z obszaru IT
  • znajomość systemów operacyjnych (Microsoft Windows i/lub Linux)
  • znajomość baz danych pod kątem instalacyjno-administracyjnym:
    • MS-SQL Server,
    • Oracle,
    • MySQL
  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją serwerów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację z klientem
  • umiejętność pracy w zespole i jesteś komunikatywny
  • umiejętność analitycznego myślenia, sumienność i odpowiedzialność
  • chęć ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • pracę w zwinnej metodyce wśród profesjonalistów
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • elastyczne godziny pracy
Wyślij CV