Dla polskiego klienta , który od 30 lat działa na rynku krajowym i międzynarodowym wdrażając i integrując systemy IT dedykowane dla różnych sektorów gospodarki oraz administracji publicznej poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. wdrożeń Elektronicznych Obiegów Dokumentów Tajęcina

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań, definiowanie wymagań, tworzenie dokumentacji przedwdrożeniowej
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Pionu Handlowego
  • Samodzielna realizacja projektów wdrożeniowych
  • Instalacja, konfiguracja i parametryzacja systemu pod wymagania Klienta zgodnie z wynikami analizy
  • Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych ( MS SQL)
  • Tworzenie modyfikacji systemu DMS ( Document Management System)
  • Raportowanie wykonanych działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość narzędzi Windows Server, SQL Server
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Kreatywność
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny ,sportowo-rekreacyjny
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość platformy Webcon BPS
  • Znajomość HTML,XML
  • Wykonywanie własnych projektów programistycznych ( niekoniecznie komercyjnych)
  • Znajomośc działania oprogramowania ERP ( Simple, ERP XL, Optima, TETA Constellation)
  • Znajomość baz danych ORACLE