Dla polskiego klienta , który od 30 lat działa na rynku krajowym i międzynarodowym wdrażając i integrując systemy IT dedykowane dla różnych sektorów gospodarki oraz administracji publicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów Tajęcina

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Prowadzenie prac analitycznych mających na celu określenie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie wdrożeń USOS
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Pionu Handlowego
  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprawności wdrożonych systemów, konfiguracja i optymalizacja dokumentów w środowiskach Klientów
  • Tworzenie dokumentacji podwykonawczych związanych ze zrealizowanymi projektami
  • Raportowanie wykonywanych działań
  • Wsparcie klientów po wdrożeniu

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft lub Linux
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat.B

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny ,sportowo-rekreacyjny
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do zarządzania uczelniami (USOS,Uczelnia.XP) lub systemów klasy ERP
  • Znajomośc aktów prawnych z zakresu szkolnictwa wyższego oraz zagadnień administracyjno-prawnych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji i pisania procedur obsługi i instalacji systemów informatycznych
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość i umiejętność stosowania wybranych metodyk zarządzania projektami
  • Tworzenie raportów, zestawień danych