2016-10-01 05:19

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-end - Backbone.jsSzczecin

Opis stanowiska:

  • Programowanie aplikacji przy użyciu frameworka Backbone.js
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie napotkanych problemów i proponowanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie rozwiązań wykorzystując najnowsze trendy z dziedziny front-end'u i back-end"u.
  • Projektowanie i implementacja warstwy prezentacji poszczególnych funkcjonalności aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej umiejętności programowania w JavaScript z jQuery
  • znajomości frameworka Backbone.js
  • bardzo dobrej znajomości technik webowych (XHTML, CSS AJAX)
  • komunikatywności, dyspozycyjności, odpowiedzialności
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • elastyczny czas pracy
  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworku Django
  • znajomość MongoDB oraz MongoEngine będzie ważnym atutem
Wyślij CV