2016-10-09 16:37

Dla naszego Klienta, lidera technologii mobilnych na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-End - HTML5 & CSS3 & jQuerySzczecin

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Implementacja nowych rozwiazań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z HTML5 & CSS3 & jQuery.
  • Znajomość frameworków Twitter i Bootstrap.
  • Znajomość CMS Wordpress -kilka zrealizowanych projektów.
  • Mile widziane zainteresowanie nowinkami webowym.
  • Organizacja kodu - nie jest dziełem przypadku.

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę projektową, najchętniej w oparciu o B2B
  • Kartę MultiSport
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Pracę pośród doświadczonych pasjonatów i ekspertów

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi przyśpieszających pracę, takich jak:
    • Twig
    • SASS
    • Smarty
    • HAML
  • Biblioteki:
    • Backbone.js
    • AngularJS
    • Grunt.js