2017-04-25 20:12

Dla naszego Klienta, lidera technologii mobilnych na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych - iOSSzczecin

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji na platformę iOS
  • Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy iOS
  • Znajomość XML, JSON, SQL
  • Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość branży urządzeń mobilnych
  • Znajomość GIT lub innego systemu wersjowania

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dogodne warunki zatrudnienia
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Dodatkowe atuty:

  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów informatycznych lub pokrewnych kierunków
  • Znajomość więcej niż jednej platformy mobilnej
  • Doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów