2016-10-06 16:37

Dla naszego Klienta, lidera technologii mobilnych na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer - Sencha, ExtJSSzczecin

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie już istniejących aplikacji,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia aplikacji w środowisku WEB,
  • Znajomość Javascript, CSS, HTML,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Znajomość języka T-SQL lub innego SQL,
  • Znajomość Sencha,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Rzetelność w realizowaniu zadań.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Przyjazną, profesjonalną i nie korporacyjną atmosferę pracy.