Nasz klient to producent mobilnych i web rozwiązań wpierających sprzedaż, marketing i analitykę, które zaczął tworzyć już w 1998 roku. Dziś dostarczane są w modelu Cloud Computing, dzięki czemu autorskie oprogramowanie wspiera klientów docelowych w planowaniu, działaniu i analizowaniu tak jak chcą i gdzie chcą. Są także zintegrowani z dystrybutorami i mają dostęp do aktualnych i bezpiecznych baz danych. Firma zatrudnia ponad 100 osób i współpracuje z wieloma znanymi markami. Aktualnie potrzebujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mobile Software Developer (Android) Szczecin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie oprogramowania na urządzenia mobilne z systemem Android
  • Aktywny udział w projektach i spotkaniach projektowych
  • Tworzenie procesów oraz dobrych praktyk w zakresie wytwarzania oprogramowania
  • Rozwój warsztatu i umiejętności w zakresie rozwiązań mobilnych oraz rozwiązań opartych o inne języki programowania.

Wymagania:

  • Minimum 2 lat pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość języka Java oraz Android SDK
  • Znajomość SQLite
  • Dobra znajomość wzorców projektowych, struktur danych oraz algorytmów
  • Znajomość technologii REST API, JSON
  • Umiejętność pracy z repozytorium GIT
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pochodne)
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (b2b/uop)
  • Pracę w najbardziej innowacyjnej firmie w sektorze
  • Możliwość rozwoju dzięki uczestniczeniu w ambitnych, innowacyjnych i zróżnicowanych projektach oraz szkoleniach
  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów "pod gruszą"
  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport
  • Nowoczesne, komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji.