Nasz klient to producent mobilnych i web rozwiązań wpierających sprzedaż, marketing i analitykę, które zaczął tworzyć już w 1998 roku. Dziś dostarczane są w modelu Cloud Computing, dzięki czemu autorskie oprogramowanie wspiera klientów docelowych w planowaniu, działaniu i analizowaniu tak jak chcą i gdzie chcą. Są także zintegrowani z dystrybutorami i mają dostęp do aktualnych i bezpiecznych baz danych. Firma zatrudnia ponad 100 osób i współpracuje z wieloma znanymi markami. Aktualnie w związku z bardzo dynamicznym rozwojem zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, potrzebujemy osoby, która obejmie obowiązki kierownika 6-osobowego zespołu wdrożeniowego.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Manager zespołu wdrożeń Szczecin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • zarządzanie i koordynacja pracy podległego zespołu, dobór odpowiednich metodyk pracy, monitoring efektów
  • wspieranie, motywowanie i inspirowanie zespołu w zakresie prowadzonych wdrożeń
  • planowanie realizacji wdrożeń, estymacje nakładów, terminów, optymalny dobór zespołów
  • ścisła współpraca z managerami pozostałych działów w celu optymalizacji procesów biznesowych
  • planowanie budżetów i zasobów niezbędnych do właściwej pracy zespołu
  • dbanie o relacje biznesowe z klientami
  • ścisła współpraca z działem HR w zakresie analizy możliwości i potencjału pracowników, budowaniu i rozwijaniu kompetencji, a także w rekrutacji i wdrażaniu nowych członków zespołu.

Oczekiwania:

  • wyższego wykształcenia
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia we wdrażaniu systemów do zarządzania organizacjami
  • co najmniej 5-cio letniego doświadczenia w zakresie zarządzania zespołami (w tym zespołami projektowymi)
  • umiejętności tworzenia zmotywowanego i zaangażowanego zespołu
  • znajomość metodyki zarządzania projektami
  • znajomości procesów organizacyjnych
  • wysokich kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole
  • dużej dyscypliny w zakresie planowania i realizacji zadań
  • pro aktywności i samodzielności w działaniu
  • analitycznego myślenia i zdolności rozwiązywania problemów.

Proponujemy:

  • pracę w najbardziej innowacyjnej firmie w sektorze
  • możliwość rozwoju dzięki uczestniczeniu w ambitnych, innowacyjnych i zróżnicowanych projektach oraz szkoleniach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów "pod gruszą"
  • dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport
  • nowoczesne, komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji.