2016-10-07 20:41

Dla naszego Klienta, lidera technologii mobilnych na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Produkcji Oprogramowania - technologie mobilneSzczecin

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem produkcji oprogramowania (technologie mobilne)
  • Działania prosprzedażowe
  • Wyszukiwanie potencjalnych możliwości biznesowych, tworzenie biznes case'ów, wdrażanie najlepszych projektów biznesowych wewnątrz organizacji
  • Aktywna komunikacja z klientem biznesowym
  • Tworzenie nowych produktów i usług
  • Aktywne uczestniczenie w przetargach w sektorze komercyjnym
  • Śledzenie i przewidywanie najnowszych trendów na rynku technologi mobilnych oraz aktywne budowanie/projektowanie nowych strategii i usług
  • Działania presalesowe (techniczne wsparcie sprzedaży)
  • Kontakt z klientem na różnych szczeblach organizacji i w różnych działach (IT, marketing, sprzedaż, itp.)
  • Wybór metod realizacji zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania
  • Rozwiązywanie problemów
  • Dbanie o terminową realizację projektów, zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem tworzącym aplikacje mobilne (min 3 lata)
  • Znajomość zwinnych (Agile) metodyk zarządzania projektami (SCRUM, kanban, itp.)
  • Doświadczenie z zagadnieniami UX/UI
  • Entuzjazm i pasja w dziedzinie technologii mobilnych
  • Kreatywność i inicjatywa
  • Podejście biznesowe
  • Wysokie umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność kierowania wieloma projektami jednocześnie
  • Wysoka dokładność i dbałość o prowadzenie projektu zgodnie z zapisami w umowach, przewidzianym harmonogramem i zakresem funkcjonalnym
  • Umiejętność zarządzania zespołem i zarządzania zmianą
  • Umiejętność zarządzania programistami w kontekście czasu, kosztów i zasobów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na cel

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę benefit
  • Pomoc w ew. relokacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych dla urządzeń mobilnych Android/iOS/WindowsPhone 8
  • Doświadczenie w tworzeniu gier na urządzenia mobilne
  • Doświadczenie w pracy z częścią serwerową aplikacji mobilnych
  • Certyfikaty zarządzania projektami
  • Doświadczenie w kierowaniu własnym biznesem
Wyślij CV