2017-08-22 11:26

Dla naszego klienta, globalnego holdingu, mającego swój oddział developmentu w Szczecinie, obecnie poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Baz Danych MS SQL ServerSzczecin

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie wewnętrznego klienta biznesowego (jako druga linia wsparcia) oraz firm sprzedażowych wchodzących w skład Holdingu, włączając w to: rozwiązywanie problemów, analizę i udoskonalanie infrastruktury w modelu pracy 24/5
  • Współpraca z obsługą biznesową i pierwszą linią wsparcia w celu zrozumienia potrzeb, przeprowadzania analizy, projektowania i wdrażania infrastruktury informatycznej
  • Badanie, ocena i dostarczanie rozwiązań technicznych w celu spełnienia określonych wymagań biznesowych
  • Identyfikowanie i przedstawienie alternatywnych rozwiązań, które będą zgodne z potrzebami użytkowników oraz założonymi standardami
  • Reagowanie na nagłe zdarzenia i pojawiające się wyzwania, wraz ze współpracownikami ze wszystkich lokacji na świecie

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL 2008/2012/2014/2016
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w formacie 24/5
  • Zaznajomienie z procesem i procedurami ITIL

Proponujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Paczka benefitów socjalnych (Ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna)
  • Premie uzależnione od wyników
  • Możliwość uczenia się i rozwijania swoich umiejętności (pakiety szkoleniowe)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Podróże firmowe :)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Hyper-V/VMWare
  • Biegłość/znajomość rozwiązań Microsoftowych (Active Directory, Windows servers and services)
  • Praca/wsparcie przy systemie informatycznym AX (lub innym systemie ERP)