Dla naszego Klienta, największego dostawcy domen, hostingu serwisów WWW i usług internetowych, poczukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Lider Zespołu Rozwoju Oprogramowania - Scrum Master Szczecin

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Przewodzenie Zespołowi Rozwoju Oprogramowania
  • Rozwój kompetencji i budowanie zaangażowania członków Zespołu,
  • Szerzenie wiedzy z zakresu Agile na forum całej organizacji,
  • Pełnienie roli Scrum Mastera,
  • Prowadzenie rekrutacji pracowników przy wsparciu HR,
  • Inicjowanie i wdrażanie innowacji oraz optymalizacji w działaniu Zespołu,
  • Współpraca i zapewnianie właściwej komunikacji i współpracy pomiędzy Product Ownerem, Zespołem i Kierownictwem firmy,
  • Moderowanie spotkań Scrumowych,
  • Pomoc Zespołom w osiąganiu celów sprintu,
  • Wspieranie Product Ownera w zarządzaniu backlogiem produktu,
  • Rozwijanie samoorganizacji w zespołach,
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla nowych osób dołączających do firmy,
  • Wykrywanie i rozwiązywanie problemów stojących przed zespołami deweloperskimi,

Oczekiwania:

  • 1,5-2 lata doświadczenia w pracy jako Scrum Master
  • Chęci rozwoju umiejętności w zarządzania Zespołem IT i projektami,
  • Doświadczenia w profesjonalnym zarządzaniu zespołem IT (project management lub agile),
  • Chęci rozwoju kompetencji w metodykach zwinnych,
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji o doborze metodyki wykonania projektu do jego specyfiki,
  • Wysokorozwiniętych kompetencji miękkich takich jak komunikacja, przywództwo, podejmowania wyzwań.
  • Znajomości j. angielskiego (minimum B2),

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dopłaty do kart sportowych i wakacji,
  • Imprezy integracyjne i inne atrakcje firmowe.