2016-11-19 18:51

Dla naszego Klienta, największego dostawcy domen, hostingu serwisów WWW i usług internetowych, poczukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular PHP DeveloperSzczecin

Opis stanowiska:

  • rozwijanie autorskiej platformy obejmującej proces zakupu i zamawiania usług oraz panele Klienta i zarządzania Klientem

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku programisty PHP
  • doświadczenie w tworzeniu wysoko skalowalnych aplikacji webowych
  • dobra znajomość Symfony 2 i 3
  • znajomość technologii front-endowych
    • JavaScript
    • ES 6
    • React.js
  • doświadczenie w używaniu baz danych - preferowany MySQL
  • znajomość narzędzi typu profiler, debuger
  • umiejętność posługiwania się GIT'em

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • praca nad projektami wewnętrznymi
  • elastyczny czas pracy
  • opieka medyczna, dopłata do wakacji i karta sportowa
  • otwartość i pomoc ze strony współpracowników
  • bogate świadczenia socjalne, zniżki pracownicze w wielu firmach i lokalach usługowych
  • najładniejsze biuro w mieście :-)
Wyślij CV