2016-10-03 21:19

Dla naszego Klienta, nawiększej cyfrowej drukarni w Polsce, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator systemów (Linux/Unix)Rzeszów/Świlcza

Realizowane zadania:

  • administracja serwerami Linux (Debian)
  • administracja sprzętem sieciowym
  • monitorowanie i opieka nad serwerami oraz siecią
  • współpraca z zespołami programistycznymi
  • analiza i rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemu Debian
  • bardzo dobra znajomość Bash
  • znajomość zagadanień sieci LAN/WAN

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • ambitne zadania

Mile widziane:

  • znajomość Python - użycie w skryptach
  • znajomość WIndows Server 2012 oraz SQL Server