2016-10-09 20:40

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy aplikacji internetowych i mobilnych, poszukujemy osoby Do pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project ManagerŚwidnica

Zadania:

  • Kompleksowe, zgodne z procedurami i standardami firmy, zarządzanie projektami IT od momentu planowania.
  • Dbałość o wysoką jakość i terminowość dostarczania rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z grupą rozwoju biznesu i zespołem inżynierskim w celu prawidłowego dostosowania strategii i rozwiązań.
  • Raportowanie potencjalnych problemów i zagrożeń oraz planowanie z wyprzedzeniem ich rozwiązań.

Od kandydata oczekujemy:

  • Od 5 do 9 lat doświadczenia w branży IT.
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym przy obsłudze jednego/wielu klientów/projektów IT.
  • Niezbędna wiedza techniczna w zakresie istotnych technologii IT oraz doświadczenie praktyczne przy wykorzystaniu co najmniej jednej z nich.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz w zakresie pracy z dokumentacją.
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowany kierunek: informatyka).
  • Doskonała znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Pracę przy ciekawych projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Praca na terenie Wielkiej Brytanii (Leeds)
  • Pomoc przy relokacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w zespole
Wyślij CV