2017-01-26 19:37

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji aplikacji i gier na urządzenia mobilne, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ASP.NETKatowice/Sosnowiec

Opis stanowiska:

  • tworzenie aplikacji internetowych w ASP.NET

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku C#
  • doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych w ASP.NET MVC
  • znajomość systemu baz danych MS SQL
  • znajomość Entity Framework
  • znajomość HTML, CSS, Javascript
  • umiejętność pracy w grupie i komunikatywność
  • praca w pełnym wymiarze godzin

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • nowoczesne i ciekawe projekty
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zdobycie doświadczenia oraz dzielenie się wiedzą
  • dostęp do najnowszych technologii i urządzeń
  • możliwość zagranicznych delegacji
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Mile widziane:

  • znajomość jQuery, Bootstrap
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • doświadczenie w realizacji dużych projektów o zasięgu międzynarodowym
Wyślij CV