Dla naszego Klienta, którego celem jest dostarczanie firmom na całym świecie systemu, który rozwiązuje kluczowe problemy globalnego handlu, dzięki automatyzacji sprzedaży towarów na największych platformach e-commerce docierając do 300 mln potencjalnych klientów. Poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Programista.Net -Front End Sopot

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Rozwój oprogramowania automatyzującego sprzedaż na najpopularniejszych portalach aukcyjnych.W tym także bieżącą automatyczną analizę cen w ofertach konkurencyjnych i ich aktualizację
  • Tworzenie i rozwój warstwy front-endowej aplikacji
  • Współpraca z programistami back-end
  • Projektowanie, implementacja i testowanie nowych funkcji systemu informatycznego
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania
  • Diagnostyka i usuwanie usterek

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS3, JavaScript (w tym standardu ES6 i biblioteki jQuery)
  • Doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami RWD (znajomość Bootstrap lub podobnych)
  • Znajomość C#, .Net Framework i ASP.NET (MVC, Razor)
  • Znajomość narzędzi typu GIT lub SVN
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia jako programista

Firma oferuje:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, możliwość odbycia pierwszych rozmów poprzez Skype
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań e-commerce
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realny wpływ na rozwój produktu
  • Umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Biuro w centrum Sopotu
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej( dwa dni w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • Środowisko pracy ( Firma podzielona jest na pokoje , 4-5 osób w jednym)
  • Przyjazną atmosferę pracy :)
  • Parking pod biurem

Dodatkowe atuty:

  • Zagadnienia back-endowe ( C#, ASP MVC, REST API)
  • UI / UX