2017-06-19 20:59

Dla naszego Klienta firmy z sektora przemysłowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer JAVA (GWT, Spring)Rzeszów

Realizowane zadania:

  • zapewnianie bezpieczeństwa podległym aplikacjom webowym
  • przeprowadzanie testów bezpieczeństwa
  • wsparcie użytkownika biznesowego w podległych obszarach
  • prowadzenie dokumentacji biznesowej
  • wspieranie rozwoju podległych systemów/aplikacji
  • zarządzanie zmianami w środowiskach informatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • własny dostęp do internetu - praca zdalna
  • bardzo dobra znajomość języka JAVA
  • kilkuletnie doświadczenie w budowania zaawansowanych, bezpiecznych aplikacji webowych
  • znajomość frameworku GwT
  • znajomość instalacji/konfiguracji serwerów GlassFish/Wildfly będzie dodatkowym atutem
  • znajomość frameworku SPRING
  • znajomość Maven
  • umiejętność zapewnienia bezpieczeństwa podległym aplikacjom webowym
  • umiejętność przeprowadzania testów bezpieczeństwa
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub innym technicznym
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy w młodym zespole
  • szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu
  • kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi

Mile widziane:

  • znajomość frameworku Smart GwT
Wyślij CV