2016-10-04 16:37

Dla naszego Klienta, producenta systemu klasy ERP, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP & HTML i JavaScript z jQueryRzeszów

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę,
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu,
  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • znajomość języka PHP,
  • znajomość HTML i JavaScript z jQuery,
  • znajomość wzorców projektowych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość obsługi programów do fakturowania i magazynu,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • pomoc doświadczonych programistów,
  • pracę nad ambitnym projektem,
  • szkolenia z zagadnień budowy systemów klasy ERP,
  • elastyczne godziny pracy.