2017-01-27 16:37

Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - MySQL - JavaScriptRzeszów

Zadania:

  • projektowanie, tworzenie, testowanie oraz wdrażanie aplikacji internetowych,
  • tworzenie aplikacji bazodanowych w połączeniu:
    • PHP,
    • MySQL,
    • JavaScript,
  • projektowanie i rozbudowa rozwiązań CMS-owych,
  • dokumentowanie w/w rozwiązań,
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji.

Wymagania:

  • dobra znajomość:
    • PHP 5,
    • CSS,
    • MySQL,
  • umiejętność tworzenia serwisów i aplikacji internetowych zgodnych z obowiązującymi standardami,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Proponujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny.

Dodatkowe atuty:

  • praktyczna znajomość środowiska Linux,
  • znajomość technologii:
    • XML,
    • XSL,
    • Ajax,
  • znajomość języka JavaScript,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.
Wyślij CV