2016-10-03 22:05

Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Lider Zespołu - Tester OprogramowaniaRzeszów

Zadania:

  • Weryfikacja implementowanych funkcjonalności na podstawie wymagań
  • Zgłaszanie nieprawidłowości i propozycji ulepszeń
  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Tworzenie skryptów automatyzujących proces testowania
  • Raportowanie postępu realizowanych prac

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w procesie testowania oprogramowania
  • Znajomość narzędzi automatyzujących testy akceptacyjne zintegrowane z Visual Studio
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów automatyzujących

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy ciekawym projekcie
  • Dobrą atmosferę pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z językiem Python