Dla części Globalnej Firmy Konsultingowej, dostarczającej rozwiązania doradcze i technologiczne dedykowane uczelniom wyższym zarówno w Polsce jak i za granicą, które wspomagają proces zarządzania i rozwoju placówkom edukacyjnym. Firmy, która w tworzeniu dedykowanych aplikacji i oprogramowań, inspiruje się globalnymi trendami na rynku edukacyjnym, obsługując w tej chwili około 60 uczelni w Polsce, a co za tym idzie przetwarzając dane około pół miliona studentów. Przedsiębiorstwo w celu dostarczenia profesjonalnego i kompleksowego oprogramowania połączyła w swojej pracy 3 przestrzenie, tworząc wykwalifikowany zespół z obszaru szkolnictwa wyższego, analityki edukacyjnej oraz branży IT. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader QA Engineer Rzeszów

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie automatyzacji, narzędzi i procesów
  • Opracowywanie i wykonywanie planów testowych
  • Analizowanie i pisanie standardów i procesów testowych
  • Współpraca z programistami i analitykami podczas bieżącego rozwiązywania problemów związanych z produktem
  • Zarządzanie zespołem

Oczekiwania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Projektowanie, opracowywanie i wykonywanie testów funkcjonalnych
  • Praktyczne rozumienie metodologii tworzenia oprogramowania
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B z płatnym urlopem
  • Udział w interesujących projektach, również z klientami międzynarodowymi
  • Pracę w biurze zajmującym część parteru i cały pierwszy poziom, w przestrzeni podzielonej na 5-6 osobowe pokoje
  • Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 - do ustalenia indywidualny harmonogram, który może podlegać zmianom
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Duży parking
  • Lektoraty językowe
  • Kebabowe czwartki
  • Pakiet MultiSport
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • Eventy firmowe
  • Owoce od okolicznych rolników
  • Urlop godzinowy - nie musisz brać całego dnia wolnego!
  • Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja