Jesteśmy średnim dostawcą usług informatycznych z siedzibą w Stuttgarcie w Niemczech, kompleksowym dostawcą usług konsultingowych, wdrożeniowych i wsparcia / zarządzanych dla rozwiązań opartych na ServiceNow. Pracujemy dla krajowych i międzynarodowych firm od 1998 roku. Nasz sposób pracy charakteryzuje się punktualnością, indywidualnością i przejrzystością. Jako globalna firma konsultingowa specjalizujemy się w zakresie zarządzania usługami IT, zarządzania operacjami informatycznymi i obsługą Klienta w ścisłej współpracy z liderem rynku światowego ServiceNow. Obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników na całym świecie i oferujemy jakość rozwiązań serwisowych od średnich firm po duże korporacje. Nasi Klienci to znane firmy z różnych branż, takie jak: motoryzacja, usługi komunalne, technologia informacyjna, administracja publiczna, inżynieria mechaniczna i transport. Aktualnie do naszego zespołu szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT ServiceNow Solution Senior / Architect 16000 - 22000 PLN Rzeszów

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Pracuj z klientami, aby:
    • ocenić bieżące procesy, narzędzia i wymagania funkcjonalne
    • określ usługę ServiceNow i opcje rozwiązania platformy
    • zdefinijuj wymagania techniczne rozwiązania ServiceNow
    • określ i zdefinijuj integrację, wymagania i opracuj ogólną architekturę oraz plany wdrożenia
  • Zapewnij wsparcie na poziomie eksperckim i technicznym zespołowi wdrożeniowemu
  • Utrzymuj głęboką, kompleksową wiedzę o możliwościach i ograniczeniach ServiceNow
  • Utrzymaj wiedzę branżową, obejmującą konkurentów i niezależne, uzupełniające rozwiązania i integracje
  • Współpracuj z konsultantami technicznymi, zespołami klientów i zespołami projektowymi, aby zaprojektować i stworzyć rozwiązania, wykorzystać natywne możliwości konfiguracyjne w porównaniu do niestandardowych skryptów / programów rozwojowych, gdy tylko jest to możliwe.
  • Rozpoznawanie i rozwijanie możliwości wykorzystania ServiceNow jako platformy (np. Niestandardowe aplikacje wewnątrz i poza ITSM)
  • Jako starszy członek techniczny zespołu, zapewniaj praktyczne usługi konfiguracyjne, programistyczne i integracyjne oraz służ w zapewnieniu dostawy dla wszystkich produktów projektu
  • Zaplanuj i koordynuj wszystkie fazy testowania i akceptacji testów
    • zaprojektuj i nadzoruj rozwój produktów związanych z testowaniem
    • cykle remediacji testów wiodących

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie - informatyka lub pokrewne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie z ServiceNow w opracowywaniu i wdrażaniu procesów i rozwiązań CRM / CSM, ITSM / ITIL
  • Ponad 2 lata profesjonalnego serwisu / doradztwa
  • Ponad 2-letnie doświadczenie w dokumentowaniu wymagań dotyczących narzędzi i pomaganiu organizacjom w porównywaniu różnych produktów narzędziowych dostawcy
  • Znajomość ITIL / ITSM i CRM / CSM
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, doświadczenie w ustalaniu i utrzymywaniu wiarygodności jako ekspert ServiceNow
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe 100 - 130 zł / h
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę z 30-sto dniowym urlopem wypoczynkowym / rok
    • umowę B2B z płatnym urlopem (do uzgodnienia)
  • Całkowitą pracę zdalną
  • Płaska struktura organizacyjna w powstającej firmie
  • Pozytywne środowisko pracy w międzynarodowym zespole z Niemiec, Polski, Brazylii i Australii

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty ITIL
  • Certyfikaty ServiceNow
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami biznesowymi
  • Znajomość aktualnych rozwiązań ITSM / ITOM
  • Znajomość języka niemieckiego