2016-10-09 12:40

Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP & MySQL & JavaScriptRzeszów

Zakres obowiązków:

  • projektowaniu, tworzeniu, testowaniu oraz wdrażaniu aplikacji internetowych;
  • tworzeniu aplikacji bazodanowych w oparciu o PHP & MySQL & JavaScript;
  • projektowaniu i rozbudowie rozwiązań CMS-owych;
  • dokumentowaniu w/w rozwiązań;
  • rozwoju i utrzymaniu istniejących aplikacji.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość środowiska Linux;
  • znajomość technologii: XML, XSL, Ajax;
  • znajomość języka JavaScript;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.

Proponujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne;
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy.