2016-10-02 10:26

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie rozwiązań zarządzania dokumentami, biurowych urządzeń wielofunkcyjnych oraz usług IT, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Delphi & .NETRzeszów

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku programisty będzie uczestniczyć w projektach:

  • tworzenie oprogramowania,
  • rozwijania oprogramowania już działających
  • utrzymania systemów informatycznych związanych z:
    • obiegiem dokumentów,
    • przetwarzaniem wersji papierowej dokumentów na postać cyfrową,
    • archiwizacją dokumentów

Od kandydata oczekujemy:

  • Praktyczna znajomość programowania w środowisku:
    • Delphi,
    • C#,
    • ASP.NET MVC
  • Znajomość systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Praktyka w tworzeniu i obsłudze systemów:
    • DMS
    • Workflow
Wyślij CV