Nasz Klient zajmuje się tworzeniem przestrzeni, która daje Klientom biznesowym możliwość budowania swoich przedsiębiorstw zgodnie z indywidualnymi planami i potrzebami. Od początku kierują się zamiłowaniem do łączenia subtelnego piękna detalu z jego funkcjonalnością. Dostarczają produkty dobrej jakości, inspirowane najnowszymi trendami i dostosowane do potrzeb Klientów.

Od początku aktywnie promują dynamicznie rozwijający się polski przemysł meblarski. To dziś czwarta największa grupa towarów eksportowanych z Polski. Na przestrzeni ostatnich lat rozwinęli swoje spółki w Brazylii, Chorwacji, Rosji, Czechach i Hiszpanii. Działają na 40 rynkach, w Azji, Europie, Ameryce i Afryce.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Fullstack Developer (.NET Web + JavaScript) 10000 - 16800 PLN Pruszków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań w ramach transformacji cyfrowej w firmie oraz jej otoczeniu
  • Udział w rozwoju strategicznych projektów w obszarze e-commerce: B2B, CRM, B2C
  • Wzmocnienie Zespołu Rozwoju Oprogramowania w obszarze aplikacji internetowych
  • Optymalizacja danych

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku .NET Developer / Fullstack Developer
  • Bardzo dobra znajomość:
    • C# .NET
    • .NET Core
    • ASP.NET MVC
    • Entity Framework
    • MS SQL Server i języka SQL
  • Znajomość / doświadczenie z JavaScript
  • Znajomość środowisk chmurowych: AWS, Azzure, Octawave
  • Umiejętność projektowania i modelowania struktur danych
  • Umiejętność pisania przejrzystego kodu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Kontrakt B2B
  • Pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna ze stomatologią
    • karnety sportowe
    • ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość pracy zdalnej w 60% czasu pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Realny wpływ na kształt wdrażanych rozwiązań
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Otwartą, partnerską atmosferę pracy
  • Komfortowe biuro w Pruszkowie

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań e-commerce
  • Znajomość Kendo UI

Dodatkowe:

Szybki proces rekrutacji - jedno spotkanie.

Przy projekcie pracuje 5-7 osób.