Nasz Klient to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniają ponad 300 specjalistów z całego świata pracując w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym.

Oferta pracy: Praca programista Senior Fullstack .NET Web Developer Pruszków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Wzmocnienie Zespołu Rozwoju Oprogramowania w obszarze aplikacji internetowych
  • Udział w rozwoju strategicznych projektów w obszarze e-commerce: B2B, CRM, B2C
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań w ramach transformacji cyfrowej w firmie oraz jej otoczeniu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka C#, ASP.NET Core
  • Bardzo znajomość wzorca MVC
  • Bardzo dobra znajomość Entity Framework
  • Znajomość Java Script oraz mile widziane Kendo UI
  • Znajomość środowisk chmurowych: AWS, Azzure, Octawave
  • Zaawansowana znajomość MS SQL Server i języka SQL
  • Umiejętność projektowania i modelowania struktur danych
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej , pisania przejrzystego kodu

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Otwartą, partnerską atmosferę pracy
  • Realny wpływ na kształt wdrażanych rozwiązań
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość pracy 60% zdalnej lub w komfortowym biurze w Pruszkowie
  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość rozwiązań e-commerce