Nasz Klient to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniają ponad 300 specjalistów z całego świata pracując w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym.

Oferta pracy: Praca programista SQL Software Developer ze znajomością C# Warszawa/Pruszków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • praca przy kluczowych dla firmy projektach integracyjnych
  • udział w projektowaniu nowych rozwiązań
  • programowanie rozszerzeń, raportów oraz interfejsów wymiany danych pomiędzy różnymi systemami np. ERP, WMS, B2B, B2C, EDI
  • dostarczanie obszarom biznesowym w firmie rozwiązań zgodnie z jasno określonymi wymaganiami oraz zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie

Oczekiwania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku od ~2-3 lat
  • podstawowa znajomość języka C#
  • zaawansowana znajomość MS SQL Server i języka SQL
  • umiejętność projektowania i modelowania struktur danych
  • umiejętność analizowania struktur dan
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole, pisania przejrzystego kodu

Oferujemy:

  • udział w kompleksowym wdrożeniu nowych systemów w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość korzystania z najnowszych technologicznie rozwiązań na rynku
  • pracę w bardzo komfortowych warunkach w Pruszkowie
  • szkolenia specjalistyczne
  • dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby firmy w Pruszkowie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość notacji BPMN
  • zaawansowana znajomość C#
  • znajomość Javascript, jQuery, Kendo
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych
  • umiejętności developerskie w zakresie platformy .net
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
  • znajomość frameworków ETL .net
  • znajomość rozwiązań Telerik