2017-08-16 12:10

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się międzynarodowego Software House tworzącego dedykowane rozwiązania IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Developer - praca zdalnaPraca zdalna

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości;
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwijaniu komercyjnych aplikacji w języku Java na platformę Android ~2,5-3 yrs;
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych;
  • Praktyki w programowaniu w środowisku Android Studio;
  • Znajomości najpopularniejszych bibliotek Android;
  • Doświadczenie z testowaniem aplikacji mobilnych;
  • Wymagany język angielski umożliwiający płynną komunikacje w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Ubezpieczenie;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość pracy zdalnej.

Mile widziane:

  • Znajomość Kotlin.