Dla naszego klienta który jest liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C / C++ Praca zdalna

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • programowanie w językach C/C++
  • praca z systemami monitoringu, przetwarzaniem audio i wideo
  • rozwój bibliotek komunikacji kamer z serwerem
  • optymalizacja kodu, naprawa błędów

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia
  • umiejętności i doświadczenie w pracy z przetwarzaniem audio i wideo
  • bardzo dobra umiejętność programowania w C/C++
  • doświadczenie w niskopoziomowym programowaniu
  • znajomość komunikacji client-server
  • dobra znajomość komunikacji sieciowej P2P
  • znajomość protokołów sieciowych: UDP, TCP, STUN, NAT, HTTP
  • umiejętność pracy w środowisku Linux
  • znajomość technologii H.264, MJPEG
  • Umiejętność optymalizacji kodu oraz tworzenia oprogramowania wielowątkowego.

Firma oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę projektową, w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej pod warunkiem dostępności w godzinach pracy
  • Kartę MultiSport
  • darmowe miejsce parkingowe
  • pracę pośród doświadczonych pasjonatów i ekspertów