2016-10-02 06:29

Dla naszego klienta, zajmującego się projektowaniem i rozwojem aplikacji telekomunikacyjnych, aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer ze znajomością frameworka Vaadinpraca zdalna

Realizowane zadania:

  • praca nad rozwojem platformy skanowania sieci teleinformatycznych.

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia z wykorzystaniem technologii Java SE (6,7 lub 8) lub JEE
  • znajomość tematyki tworzenia aplikacji web'owych,
  • znajomość framework Vaadin 7,
  • znajomość framework Spring,
  • znajomość ORM (najlepiej EclipseLink),
  • bardzo dobra znajomość SQL oraz projektowania relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemu kontroli wersji - GIT,
  • znajomość serwerów aplikacji - najlepiej Glassfish,
  • znajomość Maven,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • * atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się zespole,
  • świetną atmosferę pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • zatrudnienie oparte o umowę o pracę lub B2B,
Wyślij CV