2016-10-02 16:37

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się towrzeniem aplikacji usprawniającej spedycje, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C# /.NETpraca zdalna

Zadania:

  • Rozwój aplikacji opartych o .NET 4.5
  • Projektowanie nowych usług

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w budowaniu aplikacji w oparciu o .NET,
  • Bardzo dobrej znajomości języka C#,
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5, JavaScript, jQuery, CSS
  • Bardzo dobrej znajomości baz danych MS SQL Server oraz Entity Framework,
  • Bardzo dobrej znajomości REST API
  • Samodzielności,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji.

Proponujemy:

  • Pracę z dynamicznie rozwijającym się produktem
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Rewelacyjną atmosferę pracy
  • Jasno określoną ścieżkę kariery

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość ASP.NET WebForms i MVC,
  • Znajomość MongoDB
  • Znajomość Bootstrap Framework