Znajdź IT pracę z TeamQuest w Senior Java Developer w mieście Olsztyn

Mamy dla Ciebie 211 ofert pracy w IT Olsztyn

Aktualne oferty pracy IT kanał rss - najnowsze oferty pracy Znaleziono 1 ofertę pracy Senior Java Developer w mieście Olsztyn

1 oferta pracy IT: Senior Java Developer w mieście Olsztyn
Miasto: Olsztyn
Słowa kluczowe: Senior Java Developer

IT Praca Senior Java Developer w mieście Olsztyn najnowsze oferty pracy

Senior React Developer (REMOTE) 15000 - 20000 PLN Formy umowy: B2B / Kontrakt

Praca zdalna
2019-09-25

Praca Olsztyn

Miasto Olsztyn Olsztyn to miasto zlokalizowane na północy Polski w województwie warmińsko-mazurskim. Pod względem liczby ludności znajduje się na 22 miejscu w kraju. Jest to główny ośrodek kulturowy, gospodarczy i naukowy regionu, jednocześnie jest jego siedzibą władz i instytucji. Ze względu na swoje położenie ale także liczne zabytki i spływy kajakowe, Olsztyn jest miastem turystycznym. Obecna jego gospodarka opiera się na przemyśle oponiarskim, drzewnym, spożywczym ale także meblarskim. Biorąc natomiast pod lupę rynek IT, aktualnie funkcjonuje w nim niecałe 50 firm informatycznych według internetowej bazy firm. Tak rozwinięty sektor IT nie daje jednak w tym mieście dużych możliwości zatrudnienia w tej branży. Serwisy rekrutacyjne wykazują jedynie pojedyncze oferty związane ze stanowiskami informatycznymi. Zazwyczaj są to stanowiska takie jak: programista Java, programista JavaScript, programista PHP czy programista C#. Każda z tych posad utrzymuje porównywalną wysokość zarobków w porównaniu do miast z wysoko rozwiniętym sektorem IT. I tak osoba ubiegająca się o powyższe etaty może liczyć na zarobki nie niższe nić 2 tysiące złotych miesięcznie.

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością TeamQuest Sp. z o.o., występujące w Serwisie, należą do ich Właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.