Znajdź IT pracę z TeamQuest w Programista JavaScript w mieście Gorzów Wielkopolski

Mamy dla Ciebie 166 ofert pracy w IT Gorzów Wielkopolski

Aktualne oferty pracy IT kanał rss - najnowsze oferty pracy Znaleziono 1 ofertę pracy Programista JavaScript w mieście Gorzów Wielkopolski

1 oferta pracy IT: Programista JavaScript w mieście Gorzów Wielkopolski
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Słowa kluczowe: Programista JavaScript

IT Praca Programista JavaScript w mieście Gorzów Wielkopolski najnowsze oferty pracy

Praca zdalna
2019-11-14

Praca Gorzów Wielkopolski

Miasto Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski to miasto położone w zachodniej, należące do województwa lubuskiego. Pod względem liczby ludności znajduje się na 27 miejscu w kraju. Jest to miasto rozwinięte kulturowo biorąc pod uwagę ilość organizowanych imprez czy różnych eventów. Gorzów Wielkopolski jest głównie ośrodkiem przemysłowym ukierunkowanym między innymi na przemysł elektroniczny, chemiczny, energetyczny, motoryzacyjny czy włókienniczy. Natomiast analizując sektor IT w tym mieście, internetowa baza firm wykazuje 30 firm informatycznych. Nie daje to najlepszego wyniku dla osób trudniących się zawodem IT. Serwisy rekrutacyjne nie udostępniają ofert dla programistów wyższego szczebla typu programista Java czy programista PHP. Dostępne są pojedyncze ogłoszenia z zakresu programowania językami X oraz X++, co nie daje wielkich szans szukającym zatrudnienia programistom gdyż nie należy ten język do znanych i rozpowszechnionych na dużą skalę.

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością TeamQuest Sp. z o.o., występujące w Serwisie, należą do ich Właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.