Znajdź IT pracę z TeamQuest w IT Project Manager w mieście Warszawa

Mamy dla Ciebie 157 ofert pracy w IT Warszawa

Aktualne oferty pracy IT kanał rss - najnowsze oferty pracy Znaleziono 8 ofert pracy IT Project Manager w mieście Warszawa

8 ofert pracy IT: IT Project Manager w mieście Warszawa
Miasto: Warszawa
Słowa kluczowe: IT Project Manager

IT Praca IT Project Manager w mieście Warszawa najnowsze oferty pracy

2020-04-03

Test Automation Project Manager - Solution Control 13000 - 14000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2020-04-03
2020-03-30

Contact Center Evolution Expert (Presales, Project Management) Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

crm
2020-03-30

IT Test Analyst (ISTQB) 10000 - 12000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2020-03-30

Project Coordinator (Test Automation Area) 13000 - 14000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2020-03-28

Specjalista ds. CRM 8000 - 10000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę

crm
2020-03-25

Koordynator wdrażania systemu/CRM Specialist 8000 - 10000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę

crm
2020-03-24

Praca Warszawa

Miasto Warszawa Warszawa jako największe miasto Polski, liczące przeszło milion mieszkańców, figuruje na jednym z najlepiej prosperujących miejsc pod względem ilości dostępnych ofert pracy w wielu branżach. Z uwagi na ciągły przyrost pojawiających się nowych firm na warszawskim rynku, przyciąga to wciąż wielu potencjalnych pracowników. Praca w sektorze IT jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozwiniętych branż pracowniczych a osoby poszukujące zatrudnienia na dobrze płatnym stanowisku IT znajdują najwięcej ofert jako:, programista JAVA, programista JavaScript, programista PHP czy programista C#. Analizując różne serwisy rekrutacyjne pod względem pracy IT w mieście Warszawa, wyraźnie widać, że miasto to zapewnia bardzo szeroki zakres możliwości podjęcia zatrudnienia jako programista i jednocześnie konkuruje z innymi miastami jako miasto z najliczniejszymi tego typu ofertami. Najpopularniejszym stanowiskiem pracy i jednocześnie jednym z najlepiej płatnych w Warszawie to na pewno stanowisko - programista JAVA. Liczba jego ofert rośnie z dnia na dzień a zarobki zaczynają się już od 3-6 tysięcy złotych wzwyż w zależności od posiadanych umiejętności kandydata czy też aktualnej pozycji stanowiska w branży IT. Również jednym z najbardziej poszukiwanych kandydatów to programista JavaScript. W tym przypadku mamy podobną sytuację, gdzie ilość oferty pracy klasyfikuje się praktycznie na tym samym miejscu co oferty skierowane dla programistów Java. Natomiast wysokość zarobków zaczyna się od 4-8 tysięcy złotych co kwalifikuje to stanowisko do równie dobrze płatnych. Kolejnym co do popularności stanowiskiem z branży IT w Warszawie jest praca programisty C#. Osoby ubiegające się o tę posadę mają już trochę mniejszy zakres dostępnych ofert jednak nie pozostają w tyle. Zarobki jakie oferują firmy poszukujące programistów C# nie odbiegają wysokością od wcześniej wymienionych stanowisk gdyż zaczynają się od mniej więcej 3 tysięcy złotych, co daje równie świetny wynik na tle jednych z najlepiej płatnych ofert IT. Warto wspomnieć o takich stanowiskach jak programista PHP, programista Android, programista iOS czy programista SAP. Kolejność wymienionych tych stanowisk, świadczy o ich popularności na rynku pracy. Natomiast oferowane stawki za poszczególne stanowiska mogą się różnić, jednak nie odbiegają od tych najbardziej poszukiwanych.

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością TeamQuest Sp. z o.o., występujące w Serwisie, należą do ich Właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.