2016-10-01 21:47

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej sieć sklepów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Dynamics AXPoznań

Realizowane zadania:

  • projektowanie i programowanie aplikacji, raportów i obiektów bazodanowych zapewniających użytkownikom wsparcie informatyczne
  • wdrażanie projektów informatycznych - definiowanie wymagań, planowanie, programowanie, testowanie, wdrażanie
  • nadzorowanie poprawności i wydajności pracy aplikacji
  • badanie i analizę nowych technologii oraz rozwiązań informatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomości programowania w systemie Microsoft Dynamics AX (X/X++)
  • doświadczenia w programowaniu / budowaniu rozwiązań informatycznych
  • umiejętności zbierania i doprecyzowywania wymagań użytkowników
  • umiejętności projektowania i wykonywania rozwiązań oraz szkolenia użytkowników w zakresie jego wykorzystania
  • dobrej znajomości zagadnień baz danych oraz programowania baz danych i aplikacji bazodanowych
  • wyższego wykształcenia o profilu informatycznym
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Dodatkowe atuty:

  • dobra znajomość technologii MS SQL Server lub SharePoint
Wyślij CV