2016-09-30 20:51

Dla naszego klienta, firmie oferującej na rynku rozwiazania CAD/CAM szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Sprzedaży systemów CAD/CAMPoznań

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż systemów CAD/CAM/CAE/PDM/PLM
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: od nawiązania współpracy do końcowych negocjacji i finalizacji sprzedaży
  • Przygotowywanie materiałów handlowych (oferty, umowy, prezentacje)
  • Nawiązywanie i utrzymanie relacji biznesowych z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Udział w szkoleniach, merytorycznych konferencjach i targach

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży rozwiązań inżynierskich dla firm produkcyjnych
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań CAD/CAM
  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Bardzo dobra znajomość rynku rozwiązań IT usprawniających procesy produkcyjne
  • Samodzielność i determinacja w realizacji wytyczonych celów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia
  • Zdefiniowana ścieżka rozwoju zawodowego-perspektywa zarządzania regionem sprzedaży (Wielkopolska)
  • Pakiet socjalny (medicover, benefit, bezpłatne kursy językowe)
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)