2016-11-26 20:21

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, działającej na rynku IT szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Developer Microsoft .NET PlatformPoznań

Zakres obowiązków:

  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Wsprółpaca z zespołem programistów .Net w środowisku Agile/Scrum

Od kandydata oczekujemy:

  • Duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o .NET
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu w C# i Visual Studio IDE
  • Doświadczenie w pracy z WCF, TFS, WPF, ASP.NET, Entity Framework, MS SQL, NHibernate, Biztalk , NServiceBus
  • Doświadczenie w pracy z MVVM, MVC, MVP
  • Umiejętność tworzenia kodu wysokiej jakości
  • Doświadczenie w programowaiu obiektowym
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na dalszy rozwój zawodowy

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity
  • Możliwości rozwoju
  • Miłą atmosferę pracy
Wyślij CV