2016-10-07 12:40

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku wdrozeń SAP poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java - J2EEPoznań

Zakres obowiązków:

  • Programowanie w języku Java
  • Analiza wymagań i projektowanie aplikacji w oparciu o środowisko J2EE
  • Bezpośrednia współpraca z klientami na wszystkich etapach implementacji projektów
  • Optymalizacja procesów biznesowych klientów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rozbudowa funkcjonalności produktów firmy zgodnie z potrzebami implementacji
  • Praca w grupach projektowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości J2EE (EJB. JSF. JBoss Seam)
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać dokumentację techniczną
  • Gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynrodzenie na zasadzie umowy o pracę bądź umowy firma-firma
  • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Ukierunkowane szkolenia zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
Wyślij CV