Nasz klient jest polską spółką specjalizującą się w budowie systemów teletransmisyjnych i dużych systemów monitoringu wizyjnego. Dzięki wieloletniej konsekwentnej budowie swoich produktów oni stali się liderami rynkowymi w obszarach swojej działalności.

Obecnie firma poszukuje pracownika do swojego zespołu na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. projektowania i wdrażania CCTV 4000 - 8000 PLN Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Projektowanie, instalowanie i uruchamianie systemów cyfrowego i inteligentnego monitoringu wizyjnego (CCTV) w miastach, przedsiębiorstwach oraz dużych organizacjach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów CCTV
  • znajomość:
    • standardów kodowania sekwencji wizyjnych oraz protokołu TCP/IP
    • technik ANPR i LPR
    • budowy pamięci masowych (rozwiązania SAN i NAS)
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność oraz posiadanie szeroko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • system premiowy
  • możliwość realizacji dużych i złożonych projektów, podczas których zdobędziesz wiedzę z bardzo zaawansowanych technologii
  • duże możliwości rozwoju, w tym liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Mile widziane:

  • znajomość języków programowania (np. VisualBasic, C#, C++)
  • znajomość języka SQL
  • doświadczenie we wdrażaniu algorytmów analizy i przetwarzania obrazu
  • certyfikaty potwierdzające umiejętności związane z cyfrowym monitoringiem wizyjnym
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub telekomunikacyjne