Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej sieci handlowej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Księgowy (z doświadczeniem w projekcie wdrożenia systemu ERP) Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Udział we wdrożeniu systemu ERP - moduł finansowo-księgowy
  • Czuwanie nad poprawnością procesów księgowych w systemie ERP
  • Testowanie systemu ERP
  • Analiza i optymalizacja istniejących procesów księgowych
  • Kontakt i nadzór nad pracami zewnętrznego biura księgowego
  • Budowanie wewnętrznego zespołu księgowego

Oczekiwania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku księgowego
  • Znajomość systemów księgowo-finansowych klasy ERP (najlepiej Oracle)
  • Udział we wdrożeniu ERP/zmianie systemów księgowych - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz praktyka w sporządzaniu rozliczeń z tych tytułów
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz umiejętności stosowania jej w praktyce
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Systematyczność i terminowość
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego ( w kierunku budowy działu księgowości)
  • Pracę w przyjaznym zespole