Do firmy, która posiada ugruntowaną pozycję dystrybutora na rynku przemysłowych rozwiązań mobilnych oraz innego sprzętu dedykowanego dla transportu publicznego i logistyki. Firma tworzy własne rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie optymalizujące procesy biznesowe.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukują kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .NET Developer 8000 - 12000 PLN Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji biznesowej oparciu o .NET Core, Xamarin, HTML
  • Rozwój nowej funkcjonalności wraz z integracją z innymi rozwiązaniami
  • Dobór technologii i tworzenia kodu według najlepszych praktyk

Oczekiwania:

  • Doświadczenie jako programista C# / .NET min. 2 lata
  • Swoboda w używaniu języka programowania oraz technologi związanych z Web (HTML, CSS, JavaScript/TypeScript)
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość narzędzi około "programistycznych" takich jak: GIT, Azure DevOps
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą posługiwanie się dokumentacją techniczną

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet szkoleń i przygotowanie do pełnienia stanowiska
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miejsce parkingowe
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Szybki proces rekrutacyjny (1 spotkanie)
  • Nowy klimatyzowany biurowiec znajdujący się w jednym z technologicznych parków Poznania
  • Dobry dojazd komunikacją miejską (autobusy kursują do biura co kilkanaście minut)
  • Możliwości rozwoju nowych umiejętności w innych obszarach i technologiach takich jak: Android, Angular, C (IoT), Azure, Docker