Nasz Klient tworzy i rozwija innowacyjne technologie informatyczne. W 2007 roku jako pierwsi w Polsce udostępnili użytkownikom usługę płatności za faktyczny czas postoju w strefach parkowania za pomocą telefonu komórkowego. Rok później ruszyła sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej dzięki poszerzonej funkcjonalności aplikacji moBiLET.

Firma to producent oprogramowania oraz dostawcy rozwiązań i usług informatycznych i telematycznych, będącego jednym z największych operatorów systemu płatności online, twórcy aplikacji umożliwiającej zakup elektronicznych biletów do komunikacji miejskiej czy dalekobieżnej, a także do stref płatnego parkowania, działającej również w trybie offline. Aplikacja działa już od ponad 10 lat i obecnie obsługuje wszystkie miasta w Polsce, umożliwiając zarówno zakup jak i przechowywanie i okazanie biletu.

Firma posiada biura w Polsce (ponad 150 osób) i Niemczech.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer Mid / Senior 10000 - 21000 PLN Poznań

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji technicznej
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Praca w zespole programistów Backend oraz Frontend
  • Praca przy core'owym (głównym) produkcie firmy: 70% prac rozwojowych i 30% utrzymaniowych - JAVA 8

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • Java 8
    • Spring Framework
    • Hibernate
    • JSF, EJB
    • Eclipse - Link
    • REST i/lub SOAP
    • MySQL i/lub PostgreSQL
    • serwerów aplikacji Glassfish oraz Tomcat
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji (minimum A2/B1)
  • Podstawowa znajomość języka SQL - umiejętność pisania prostych zapytań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (minimum średnie)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Częściową pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (również certyfikowane)
  • Opieka medyczna - Luxmed oraz karta Multisport
  • Narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań (mocny komputer + 3 monitory)
  • Wyposażone biuro w klimatyzowanym budynku (3 poziomy)
  • Bardzo krótki proces rekrutacyjny składający się z 1 spotkania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • Znajomość Android SDK
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux/Unix
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Visual Studio (C#)